Platonik Evlilik Gerçek mi? Sadece Arkadaş Olarak Evlenmenin 10 Nedeni

Bütün evlilikler , deli olarak aşık olan insanlar arasında değildir. Bolca insanın platonik bir evliliği var. İşte bu yüzden bu rotayı se...Bütün evlilikler, deli olarak aşık olan insanlar arasında değildir. Bolca insanın platonik bir evliliği var. İşte bu yüzden bu rotayı seçmiş olabilirler.

Evlilik ilginç bir kurumdur. Hayatının tamamını biriyle geçireceğine ve yasalara bağlı kaldığına yemin ediyorsun. Genellikle, bu iki kişinin birbirini sevmesi ve sonsuza dek birlikte yaşamak istemesidir. Peki ya platonik evlilik? İnsanlar gerçekten arkadaş olarak mı evlenirler?
İyi evet. Bu tür bir evlilik var. Evlenmeyle ilgili olan şey, iki kişi tarafından bir seçim olmasıdır. Gerçekten aşık olup olmamanız yasalara uymuyor. Evlenmek istiyorsan, evlenebilirsin.
En iyi arkadaşınla evlenmemeli mesela?
 “En iyi arkadaşınla evlendiğinden emin ol.” Peki platonik bir evlilikler arasındaki fark nedir? Gerçekte bu tavsiye sağlamdır. Evlendiğin kişi en iyi arkadaşın olmalı, ama bu genellikle birisine aşık olduğun varsayılırken söylenir.
Aradaki fark, platonik evliliğin sadece arkadaş olan insanlar arasında olmasıdır. Denklemde hiç romantizm yok. Bu kafa karıştırıcı olabilir çünkü neden biri aşık olmadıkları biriyle evlenmeyi tercih eder?
 İnsanlar neden platonik bir evlilikte olmaya karar verirler?
Bu kavram kafa karıştırıcı, hatta merak uyandırıyorsa, insanların neden böyle yaşamak istediklerini bilmek isteyeceksiniz. İşte, insanların birbirlerine aşık olmalarına rağmen, evlenmeleri için birkaç neden var.
# 1 Artık bir aile istiyorlar. Ne yazık ki, çocuk sahibi olmanın bir sona erme tarihi vardır - kadınlar için, en azından. Platonik bir evliliğe dönüşen insanlar çok iyi bir aile kurmak isteyebilirler ve henüz aşık olduklarını bulamasalar bile..
Bu sorunu çözmek için yaptıkları şey sadece bir aile isteyen bir arkadaşla evlenmek. Birlikte bir aile kurmak için birine aşık olmak zorunda değilsiniz. Bu tür evlilikler için aynı şeyi doğrular.
 # 2 Bir anlaşma yaptılar. Biliyorsun, iki insanın birbiriyle evlenmeye söz verdiğinde, ikisi de 35 yaşına geldiğinde hala bekarlar mı? Bu anlaşma gerçekten var. Sadece birkaç romantik komediyle sınırlı değiller.
Bu genellikle bir aile isteyen insanlar ile ilişkilidir. Belli bir yaşta sevdikleri insanları bulamazlarsa evlenmeye karar verirler. Hala arkadaş oldukları sürece, platonik bir evlilik.
# 3 Yerleşme zamanı. Evlenmek için baskı altında olan çok insan var. Yerleşmeleri ve bir eş bulmaları gerektiğini düşünüyorlar. Eğer iki insan bu şekilde hissederse, birbirleriyle evlenlenerek bir çift olarak hayatlarını sürdürebilirler.
 # 4 İkisi de aromantik. Eğer aromantiklikten emin değilseniz, birileri romantizm hissetmiyorsa. Romantik bir ilişki için istekleri yok ise, onun yerine arkadaşlarıyla evlenirler.
Bu genellikle iki aromantik insan arasındadır, çünkü daha iyi anlaşılır ve başka biri olmadığında bir kişi romantizmi istemez. Bunu ayrıca iki aseksüel insanla da bulacaksınız. Seks denklemde değil, bu yüzden platonik bir evlilik.
# 5 Sadece en iyi arkadaşlarıyla evlenmek istiyorlar. Bazı insanlar platonik olarak evlenirler, ancak evlilikleri dışında ilişki kurarlar. Çocukları olmasını istiyorlar ve bu çocukları, en iyi arkadaşlarıyla, önemsedikleri ve hayranlık duydukları biriyle, bir başkasından daha çok yetiştirmeyi tercih ediyorlar.
Bu, genellikle iki insanın çocuk ve bir aile istediği, ancak bu özel kişiyi bulamadığı durumlarda geçerlidir. Onlara göre, en iyi arkadaşları, herkesten daha iyidir ve çocuklarının ebeveynleri olmalarını isterler. Ya da sadece sevgili yerine en iyi arkadaşlarıyla sonsuza kadar harcamak istiyorlar.
 # 6 Platonik bir evliliğe dönüşür. Bazen evliliğiniz sevgi dolu olmaya başlayabilir. Eşinize gerçekten aşık oldunuz ve zamanla bu aşk soldu. Tüm sevgi dolu evlilikler bu şekilde kalmaz.
Eşleri ile on yıllardır olan bazı insanlar, romantik olan yerine platonik bir ilişkiye girerler. Ama birlikte kalıyorlar çünkü hala birbirlerini seviyorlar, sadece evlendiklerinde yaptıkları gibi değil.
# 7 Hala birbirlerini seviyorlar. Bazı insanlar, kendilerini sevmedikleri biriyle, kendileriyle aşık olmasalar bile, kendilerini yaşam için bağlarlar. Farkın çok muazzam olduğunu hissediyorlar. Birisine aşık olmak, zamanla değişebilir, platonik olarak birisinin sevmemesi büyük bir olasılıktır.
Bu insanlar platonik bir evlilik içinde olmayı tercih ediyorlar ve o sevgiyi romantik bir tutkudan uzak tutuyorlar ve yıllar boyunca kaybetme riskini taşıyorlar.
 # 8 Aile için çalışmasını sağlamak. Boşanmayla ilgili olan şey, herkesin eski sevgilinizden nefret ettiğini varsayar. Ama evliliğine son verenler genellikle arkadaş kalabilirler. Evlenmeye karar verenler de sadece arkadaş olabilirler.
Romantik ilişkileri birbirine yaklaştı ama yine de birbirlerini seviyorlar ve bir aile olarak kalmak istiyorlar. Tek fark, bir aile yetiştirmek için birlikte çalışsalar bile romantik yönleri olmamasıdır.
# 9 Para amaçlı olarak yapılan evlilikler. İnsanların aşk için evlenmeleri her zaman doğru değildir. Bazen, paralı insanlarla evlenmek çok cazip gelir.
Platonik evlilik her zaman sadece arkadaşınla evlenmekten ibaret değildir. Bazı insanlar bunu çok özel nedenlerle yapıyorlar. Ne olursa olsun, bu tür bir evlilik kesinlikle her türlü sebepten dolayı var.

COMMENTS

Ad

Alternatif Tıp,1,Anne sütü,3,Beslenme Diyet,15,Cilt Bakımı,15,Çocuk Sağlığı,12,Gebelik,21,Güzellik Bakım,35,Hafta Hafta Gebelik,8,İlişkiler,18,Kadın Sağlığı,6,Moda,1,sAÇ BAKIMI,1,Saç Bakımı,2,Sağlık,65,Teknoloji,2,Yaşam,3,
ltr
item
Sağlık Akademisi - Güncel Sağlık Haberleri : Platonik Evlilik Gerçek mi? Sadece Arkadaş Olarak Evlenmenin 10 Nedeni
Platonik Evlilik Gerçek mi? Sadece Arkadaş Olarak Evlenmenin 10 Nedeni
https://www.kadinpost.com/images/haberler/2018/03/platonik_evlilik_gercek_mi_sadece_arkadas_olarak_evlenmenin_10_nedeni_h263_2ebc0.jpg?v=487b0076393d1f8135783d34847fa8bb
Sağlık Akademisi - Güncel Sağlık Haberleri
https://saglikakedemisi.blogspot.com/2018/09/platonik-evlilik-gercek-mi-sadece.html
https://saglikakedemisi.blogspot.com/
http://saglikakedemisi.blogspot.com/
http://saglikakedemisi.blogspot.com/2018/09/platonik-evlilik-gercek-mi-sadece.html
true
3357305834627925263
UTF-8
Tüm Mesajlar Yüklendi Herhangi bir yazı bulunamadı TÜMÜ Devamını oku Cevap Cevabı iptal et Sil By Anasayfa SAYFALAR GÖNDERİLER TÜMÜ SİZİN İÇİN ÖNERİLEN LABEL ARŞİVE ARAMA TÜM GÖNDERİLER İsteğinizle herhangi bir gönderi bulunamadı Anasafaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Paz Pazt Sal Çar Per Cum Cumt Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec Şu anda 1 dakika önce $$1$$ dakika önce 1 saat önce $$1$$ saatler önce Dün $$1$$ günler önce $$1$$ haftalar önce 5 haftadan önce Takipçiler Takip Et THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy